CENNIK

WSTĘP CENA UWAGI
Osoby dorosłe 30 zł

Limit czasowy nie obowiązuje. W podanych cenach nie jest zawarta obsługa instruktorska lub szkolenie.

Młodzież poniżej 18 r.ż.
28 zł
Dzieci poniżej 12 r.ż. 26 zł
1 rodzic + 1 dziecko (do 12 r.ż.). 42 zł

Limit czasowy nie obowiązuje.

 

1 rodzic + 2 dzieci (do 12 r.ż.). 65 zł
2 rodziców + 2 dzieci (do 12 r.ż.). 84 zł

Pozostały cennik hali wspinaczkowej.

CENA UWAGI
Wynajęcie instruktora.      70 zł

Cena zawiera: 0,5 godz. obsługi wspinaczkowej (asekurację).

Wykupienie wstępu na halę wraz z wynajęciem instruktora do asekuracji może być ciekawym pomysłem na np. prezent urodzinowy

Chcesz sprawić solenizantowi oryginalny prezent ? Wykup u nas zaproszenie na halę wraz z obsługą wspinaczkową. W cenie 110 zł oferujemy Państwu:

 • wstęp na halę w dni robocze wraz z obsługą wspinaczkową solenizanta (30 min);
 • wypożyczenie niezbędnego sprzętu wspinaczkowego;
 • zaproszenie wraz z mapką dojazdu w kopercie.
Grupy zorganizowane.

 

Każdemu z grupy zorganizowanej oferujemy możliwość spróbowania swych sił i postawienia pierwszych kroków na ścianie. W opcji tej nie trzeba posiadać żadnej wiedzy wspinaczkowej, bowiem jest się asekurowanym przez instruktorów (zdjęcia dostępne w galerii). Wybór poziomu trudności wspinaczkowych dostosowywany jest do możliwości uczestników. W sprawie szczegółów proszę o kontakt poprzez zakładkę „Napisz do nas” lub telefoniczny.
Karnet miesięczny. 260 zł Karnet imienny z którego można korzystać nawet codziennie przez miesiąc.
Karnet 11 wejściowy. 260 zł Na wykorzystanie karnetu klient ma 4 m-ce w dowolnych godzinach otwarcia obiektu dla osób indywidualnych.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży. 20-25 zł

 

Prowadzone zajęcia związane są ze wspinaniem z asekuracją górną sposobem „na wędkę”. Poza samym wspinaniem przeprowadzamy: zjazd i wychodzenie na linie, akcję ratunkową Prosiaka, mini wyścig wspinaczkowy, zawody na chwytotablicy i campusie.

Zajęcia zawieszone do odwołania.
Imprezy urodzinowe.

 

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i asekuracji na ścianie wspinaczkowej. 210 zł – 1 osoba + 60 zł każda kolejna

Szkolenie obejmuje: dopasowanie i zapięcie uprzęży wspinaczkowej, wiązanie liny, zachowanie się podczas wspinania i asekuracji, sposoby komunikacji i asekuracji, obsługę przyrządów asekuracyjnych do wspinaczki z asekuracją górną sposobem „na wędkę”, wspinanie po drogach o różnym stopniu trudności, podstawowe techniki wspinaczkowe.

W cenie szkolenia jest: obsługa instruktorska, wypożyczenie sprzętu wspinaczkowego.

Czas trwania szkolenia: ok. 2 godzin.

Wspinaczka z asekuracją górną sposobem „na wędkę” jest podstawowym i najbardziej bezpiecznym sposobem wspinania, od którego większość osób zaczyna swoją przygodę ze wspinaniem. Umiejętności nabyte w trakcie tego szkolenia są doskonałym wprowadzeniem do kolejnego etapu wspinaczkowego zaawansowania, jakim jest wspinaczka z asekuracją dolną. Osoby, które wspinają się „na wędkę”, czyniąc to w sposób prawidłowy, mogą u nas:  1) Nauczyć się wspinaczki z asekuracją dolną bez ponoszenia dodatkowych opłat z tym związanych. 2) Korzystać z bazy informacji osób, które wcześniej takie szkolenie ukończyły i nie mają lub nie zawsze mają partnera z którym można uprawiać wspinaczkę. Reasumując – jeśli chcesz się wspinać to będziesz miał z kim.

Dla rodziców chcących asekurować swoje dzieci prowadzimy przeszkolenia z obsługi przyrządu automatycznego. Koszt takiego przeszkolenia wiąże się ze wstępem na halę, wypożyczeniem przyrządu do asekuracji i wynajęciem instruktora na 45 minut.  

Pomysł na prezent 110 zł

 

Chcesz sprawić solenizantowi oryginalny prezent ? Wykup u nas zaproszenie na halę wraz z obsługą wspinaczkową. W cenie 100 zł oferujemy Państwu:

 • wstęp na halę w dni robocze;
 • obsługę wspinaczkową solenizanta (30 min);
 • wypożyczenie niezbędnego sprzętu wspinaczkowego;
 • zaproszenie wraz z mapką dojazdu w kopercie.
Wypożyczenie sprzętu: Wykupując wstęp na halę wraz z wynajęciem instruktora nie pobieramy opłaty za wypożyczenie uprzęży (nie dotyczy to Użytkowników kart: MultiSport, MultiActive, Medicover, JKDR, FitProfit i FitSport).
 • uprząż;
8 zł
 • przyrząd asekuracyjny (kubek) z karabinkiem;
3 zł
 • przyrząd automatyczny z karabinkiem;
8 zł
 • lina dynamiczna;
10 zł
 • woreczek na magnezję z kulką magnezji
5 zł
 • buty sportowe (halówki)
5 zł

Płatność tylko gotówką. Nie prowadzimy sprzedaży internetowej i przez pośredników.

Karty: MultiSport, MultiActive, FitProfit i Medicover.

HALA WSPINACZKOWA | POCHYLNIA58-521 Jeżów Sudecki
ul. Polna 30