• Home
  • URODZINY DLA DZIECI

URODZINY DLA DZIECI

_MG_2036Imprezy urodzinowe organizujemy w soboty i niedziele poza godzinami otwarcia hali dla osób indywidualnych. Trwają one 2 godziny wraz z przerwą na poczęstunek i odśpiewanie 100 lat solenizantce / solenizantowi.

Ze swojej strony dajemy 3 osobową obsługę, która przez cały czas zajmuje się uczestnikami. Wspinanie na ścianie jest jednym z elementów, które organizujemy. Poza samym wspinaniem po różnych częściach ściany Państwa pociechy korzystają z „MEGA HUŚTAWKI” w wersji jedno i dwuosobowej oraz przeprowadzają (w zależności od wieku, liczebności i swoich możliwości): akcję ratunkową prosiaka, akcję ratunkową kolegi lub koleżanki, zjazdy na tyrolce, bombardowanie, mini wyścig wspinaczkowy, zawody na chwytotablicy i campusie.imprezy-urodzinowe

Do Państwa dyspozycji jest również pomieszczenie z kominkiem, gdzie rodzice organizują poczęstunek dla swoich pociech.

Koszt organizacji imprezy urodzinowej zależy od ilości i wieku uczestników.

Warunkiem rezerwacji imprezy jest wpłata zaliczki. W dniu rezerwacji wydajemy Państwu: zaproszenia, regulamin imprezy i omawiamy pewne szczegóły z nią związane. Na wpłatę zaliczki można umówić się telefonicznie (również poza godzinami otwarcia hali wspinaczkowej). Nie korzystamy z usług pośredników.

HALA WSPINACZKOWA | POCHYLNIA58-521 Jeżów Sudecki
ul. Polna 30