• Home
  • DLA TYCH CO CHCĄ WSPINACZKI SPRÓBOWAĆ

DLA TYCH CO CHCĄ WSPINACZKI SPRÓBOWAĆ

Wstęp na halę wraz z wynajęciem instruktora do asekuracji.

Jest to dedykowane:

  1. dzieciom, które przychodzą z rodzicami nie znającymi zasad asekuracji lub nie chcącymi zajmować się asekuracją swoich pociech;
  2. osobom, które chcą spróbować wspinaczki na ścianie;
  3. osobom, które chcą się wspinać a nie chcą lub nie mają czasu na przejście szkolenia umożliwiającego swobodne korzystanie z hali wspinaczkowej;

Cena zawiera: 0,5 godz. obsługi wspinaczkowej (asekurację) wraz z wypożyczeniem niezbędnego sprzętu wspinaczkowego. Na hali obowiązuje zmienne, czyste obuwie. Za dodatkową opłatą można u nas je wypożyczyć lub zabrać ze sobą swoje zmienne, czyste obuwie.

W godzinach otwarcia obiektu w dniach w których organizowane są urodziny dla dzieci tj.: piątki do godziny 18.00 oraz niedziele od godziny 10.30 do 18.00 nie można wynająć instruktora do asekuracji.

Jest możliwość otwarcia hali przed normalnymi godzinami otwarcia pod warunkiem poinformowania nas dzień wcześniej o takim zamiarze przybycia. Dotyczy to dni roboczych (nie czekamy wtedy na instruktora tylko instruktor czeka na nas).

Wykupienie wstępu na halę wraz z wynajęciem instruktora do asekuracji może być ciekawym pomysłem na np. prezent urodzinowy.

Chcesz sprawić solenizantowi oryginalny prezent ?
Wykup u nas zaproszenie na halę wraz z obsługą wspinaczkową.
W cenie 60 zł oferujemy Państwu:

  • wstęp na halę wraz z obsługą wspinaczkową solenizanta (30 min);
  • wypożyczenie niezbędnego sprzętu wspinaczkowego;
  • zaproszenie wraz z mapką dojazdu w kopercie.

Alternatywą dla powyższej oferty w przypadku dzieci i młodzieży jest jednorazowe uczestnictwo w zajęciach wspinaczkowychzajęcia wspinaczkowe.

HALA WSPINACZKOWA | POCHYLNIA58-521 Jeżów Sudecki
ul. Polna 30